Registrace účastníků

Počet účastníků Mezinárodního srazu 2017 v Brně je omezený a je nutná registrace. Vyplňte, prosím, následující registrační formulář, který obsahuje údaje o vozidle, osobní údaje a informace o příjezdu, odjezdu, složení posádky a vašich preferencích. Formulář vám průběžně zobrazí cenu pro vaši posádku. Individuální požadavky uveďte v poznámce na jeho konci. Po odeslání vaši objednávku zkontrolujeme a zašleme vám další instrukce.

SEZNAM POSÁDEK

Údaje o vozidle

Nejprve nám, prosím, sdělte, jakým vozem plánujete přijet. Pokud hodláte dorazit s více vozidly, vyplňte registraci pro každý vůz zvlášť.


Kontaktní údaje

Nyní, prosím, uveďte Vaše kontaktní údaje, abychom Vám mohli zasílat další instrukce týkající se tohoto srazu.


0.00 Ubytování

Pro účely ubytování a přesné kalkulace celkové ceny pro vaši posádku potřebujeme znát datum Vašeho příjezdu a odjezdu, počet osob a jejich věk v době konání srazu.

Cena ubytování s bohatou snídaní je 725.00 Kč na osobu a noc (jediná osoba na dvojlůžkovém pokoji 1250.00 Kč). Pokoje jsou 2-lůžkové a 3-lůžkové s možností přistýlky vhodné pro děti do cca 12 let. Cena přistýlky je 350.00 Kč na osobu a noc. Děti do 3 let mají ubytování zdarma bez nároku na lůžko. K zapůjčení jsou dětské postýlky. Individuální požadavky uveďte prosím do poznámky na konci formuláře.


0.00 Denní program - pátek

Páteční program zahrnuje vstupné na exkurzi do pivovaru, muzea pivovarnictví, degustaci piva nebo nealkoholických nápojů, oběd a malou pozornost. Dále vstupné do zámku i zámecké zahrady a odpolední občerstvení. Ceny jsou kalkulovány podle počtu a věku účastníků a počtu vybraných jídel.

Obědové menu obsahuje polévku, hlavní chod a pivo nebo nealkoholický nápoj, na zámku pak dezert a kávu, čaj, nebo nealkoholický nápoj. Cena tohoto menu je 365.00 Kč.

Můžete volit z následujících variant, upřesněte prosím počty porcí:

Polévka: Moravská bramboračka

Pro vaše nejmenší můžete objednat dětské menu, které obsahuje polévku, hlavní chod a nealkoholický nápoj, na zámku pak dezert a další nealkoholický nápoj (čaj, džus, voda). Cena dětského menu je 230.00 Kč.


Na páteční večer připravujeme společnou večeři. Cena večeře je 250.00 Kč, dětská porce 190.00 Kč.

0.00

Poznámka: Počty porcí jsou počítány podle pátečního oběda výše. Jiný počet porcí uveďte, prosím, do poznámky na konci tohoto formuláře.


0.00 Denní program - sobota

Sobotní program zahrnuje vstupné do Moravského krasu včetně parkovného, dopravy vláčkem a lanovkou. Dále pak oběd a komentovanou prohlídku Zetor gallery. Po návratu do hotelu je plánovaný galavečer s vyhlášením výsledků a předání cen vítězům dvoudenní soutěže. Následovat bude bohatý večerní raut a doprovodný program. Ceny jsou kalkulovány podle počtu a věku účastníků a počtu zvolených jídel.

Obědové menu zahrnuje polévku, hlavní chod a nápoj. Cena oběda je 250.00 Kč, resp. 190.00 Kč v případě dětské porce.

Vybrat si můžete z následujících variant:

Polévka: Zeleninová krémová polévka

standardní porce dětská
standardní porce dětská
standardní porce

500.00 Startovné

0.00 Celkový součet


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zvláštních přání nám prosím zanechte zprávu.

Odesláním tohoto formuláře uděluji dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) zájmovému spolku RoverClub CZ, Dusíkova 905/29, 638 00 Brno (dále jen správce). Souhlas je udělen za účelem pořádání Mezinárodního srazu 2017 na dobu nezbytně nutnou, maximálně 1 rok od registrace. Tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, odvolání souhlasu musí být spolku RoverClub CZ učiněno písemně.